054-3331426


צרו קשר!

אנא השאר פרטים ונחזור בהקדם האפשרי

אספקה מהירה עד 2 ימי עסקים 

התאמת מחשב לצרכי הלקוח על מנת לחסוך בעלויות מיותרות 


מוצרים חמים

מספר המוצרים בסל : 0

מאמרים


חובה לקרוא בסבלנות כי עם סבלנות הקריאה והידע שתרכישתלם עבורכם

ליאור מחשבים מציע תיקונים אלטרנטיבים לכל לקוח. המוטו שלנו זה : תיקון מהיר יעיל! טכנאי מחשבים בפתח תקווה  מנוסה יבוא עד לבית הלקוח ויעניק שירות מקסימלי! יש ביכלתו לפתור את רוב התקלות בבית הלקוח במינימום זמן.

כשיש תקלה במחשב אז קורה לא פעם פחד ולחץ. מה יהיה על החומר השמור או החשוב? האם החומר הלך לאיבוד? כאשר יש מישהו שיכול לתקן עבורכם את המחשב, הוא יכול בהשיג יד או מענה טלפוני להעניק לכם את כל השאר ולפתור את הבעיה במהירות האפשרית. חשיבות החומר רגישה ביותר עבור חברות ולא רק עבור אנשים פרטיים. טלפון של איש מקצוע יכול בהחלט לסייע ולהקל וגם לאתר את הבעיה. דיסקים קשיחים הם למעשה אמצעי לגיבוי יעיל וכאן יכולה להיפתר לכם הבעיה הרבה לפני. שחזור דיסק קשיח יספק גיבוי וכן למעשה תוכלו להסיר דאגה מלבכם.

 

 יהיה גם אפשר לדבר על אינטרנט או כל מדיה אשר יכולה להעניק כמה וכמה מספקי שירות בכל רחבי הארץ שגם מבינים בתחום ויכולים להתמודד אל מול עלויות או סקר שווקים אותו תציגו או תציבו לעצמכם. הייעוץ הטלפוני, שליטה מרחוק ואפילו מניעת הביקור, תשיג לכם מישהו שיגבה לכם את בעיות המחשב בהינף יד ללא מאמץ. לא מאמינים? הכול תלוי בסקר השווקים אותו תבצעו. שחזור מידע מדיסק קשוח הינו קריטי ולא כל טכנאי יוכל לספק לכם את השירות, כאן חובת ההוכחה והחיפוש מוטלת עליכם בלבד. לפני שמשהו יתקלקל או שנעלם כליל ומצב גרוע אף יותר, חשוב לברור את בעל המקצוע שיוכל לתת את כל התשובות ללא מאמץ. זה כולל גם את גיבוי הדיסק הקשיח. בסיכום דבר, השאיפה היא לגבות היטב את החומר.

לכולם כיום יש מחשב אחד לפחות בבית ומה לעשות, מחשבים מתקלקלים לפעמים מדובר בתיקון קטן שאולי אפשר לבצע לבד וקורה שמדובר בתקלה גדולה יותר שמצריכה לקרוא לטכנאי מחשבים בפתח תקווה. – ובכן סביר להניח שהדבר הראשון שתעשו הוא תחפשו בגוגל וכנראה תמצאו מספר רב מידי של כאלו שמצהירים שהם יודעים לבצע תיקון מחשב תזכרו שהמחשב שלכם יכול להיות מכיל מידע רב בעל ערך כספי או רגשי ורצוי למצוא טכנאי מחשבים אמין אל תתפזרו לאזורים רחוקים כי סיכוי טוב שתמצאו טכנאי מחשבים טוב בסמוך לבית לא יזיק לכם גם לקבל המלצות מחברים שתיקנו את המחשב שלהם בקשו הצעת מחיר טרם תחילת העבודה וודאו כי הקבצים שעל המחשב לאימחקו למעט מקרים יוצאי דופן טכנאי מקצועי תמיד יעשה גיבוי למחשב ואל תחכו שהמחשב יתקלקל והמידע שעליו יאבד לפני תחילת העבודה שאלו האם יש תשלום רק עבור הבדיקה  במידה ותחליטו שלא לתקן את המחשב, תיקון מחשב בירושלים, הוא דבר אם לא מבינים יש להשאיר למקצוענים במיוחד אם המידע שעל המחשב חשוב לכם זכרו כי לפעמים המחשב נעשה ישן וכבר לא שווה לתקן אותו ואולי מומלץ לקנות מחשב חדש יותר לפעמים רכישת מחשב חדש יותר יכול להיות יותר יעיל ועל ידי כך תוכלו לקבל מחשב חזק יותר ומהיר יותר, אולי המחיר יהיה גבוה יותר אך מדובר בהשקעה של פעם בתקופה מסויימת.

וכמה שיותר מהר תחזרו לעבודה עזרה ויעוץ חינם בבית הלקוח והוספת תוכנת הגנה ובדיקה מקיפה על כל טיפול מחשב אנחנו נקשיב לבעיות של הלקוח ולייעץ לו על דברים משתלמים ויעלים שימשרו על השקט העבודה וההזמה שלו ממנו נוכל גם להוסיף תוכנות לבקשת הלקוח.  השקט שלכם זה השמחה שלנו התקשרו עוד היום לטכנאי מחשבים בפתח תקווה ותקבלו הצעת מחיר הוגנת ומקצועית

 

טל': 054-3331426 ליאור מחשבים

מדריך שמירה על מחשב – הגנה מלאה על מידע חשוב

שמירה על המחשב תמנע כאבי ראש מיותרים וזמן שמתבזבז על התקנות מחדש כמו גם תבטיח עבודה איכותית ורציפה יותר של המחשב ללא תקלות
 
המחשב שלנו מכיל מידע רב מסוגים שונים, חלקם חשובים יותר כמו תמונות מטיולים, וידיאו, קבצי עבודה וחלקם פחות כמו שמירות התקדמות במשחקים שונים ועוד. על מנת להבטיח כי המחשב ימשיך לתפקד בצורה מהירה, ללא תקלות, איטיות, באגים או וירוסים וכדי לחסוך מחיר תיקון מחשבים יקר דרך גוגל חיפוש טכנאי מחשבים בפתח תקווה או כל מקום בו הנכם מתגוררים, הכנו מדריך זה אשר יעזור לכם לשמור על המחשב הן מבחינת ניקיון והן מבחינת חומרה ועבודה רצופה.
 
ניקוי ותחזוקת חומרת המחשב

המחשב מכיל רכיבים רבים ביניהם כרטיס מסך, מעבד, מאווררים, ספק כוח ועוד כאשר מידי יום בזמן עבודת המחשב רכיבים אלו עובדים במאמץ וללא הפסקה, מתחממים ולעיתים כמובן גם צוברים אבק.
האבק במחשב ובסביבתו עלול לפגוע ברכיבי אלקטרוניקה עדינים אלו וכך להאט את מהירות ויעילות עבודת המחשב עד כדי להרס מוחלט של רכיב כזה או אחר וזה ידרוש לגשת אל טכנאי מחשבים בפתח תקווה, מעבדת מחשבים מקצועית בפתח תקווה ובעצם בעיר מגוריכם על-מנת לתקן או להחליף הרכיב.
אז כיצד ננקה רכיבים אלו ונבטיח המשך עבודה יעיל וחיסכון בכסף וזמן?

 • נתקו את המחשב מהחשמל

 • פתחו את המחשב (מכסה צד לרוב של דופן שמאל)

 • הפעילו פן במצב של אוויר קר על סביבת המחשב והרכיבים בכדי לנקותו מאבק

 • לאחר מכן נקו בעזרת מברשת עדינה את סביבת המחשב והמאווררים וחזרו שנית על פעולת הפן

 • סגרו את מחשב וחברו אותו חזרה לחשמל

  תחזוקת תוכנות מחשב

איחוי דיסק – איחוי הדיסק או פרגמנטציה מסדרת את קבצי המחשב ובעצם "ממלאת חורים" אשר התווספו תוך כדי מחיקת קבצים בעבר. פעולה זו מידי מספר שבועות או אחת לחודש תבטיח עבודה רצופה, מהירה וחלקה יותר של הכונן הקשיח והמחשב שלכם.

 • תוכנות ניקוי מחשב – תוכנות חשובות כמו CCleanerZappitComando System Cleaner ואחרות מאפשרות למחוק עקבות וקבצים זמניים לא נחוצים, מחיקת קבצים לא רצויים למחשב, גישה להגדות במערכת ההפעלה כדי לאפשר למחשב לעבוד טוב ומהר יותר, ניקוי ומיטוב קובץ רישום מערכת ועוד.

 • עדכון דרייברים – עדכון של דרייברים יבטיח עבודה מקסימאלית של רכיבי החומרה, תיקון תקלות אפשריות וכן מיצוי הפוטנציאל המלא של הרכיבים.

 • תוכנות Antivirus & Anti spyware – תוכנות אלו עוזרים למחוק וירוסים, קבצים המתגלים בעלי סיכון, קבצי סוסים טרואיינים אשר עלולים להזיק למחשב ועוד. קיים מגוון עצום של תוכנות בשוק כאשר אחת המומלצות ביותר אשר אינה תופסת זיכרון רב ומאוד יעילה הינה תוכנת EST Smart Security אשר שומרת על המחשב ביעילות רבה מבלי שתרגישו בה.

 • תוכנות בדיקת חומרה – חשוב לנטר אחר מצב רכיבי החומרה שלכם ובין התוכנות המומלצות PCWizard המספקת נתונים אודות רכיבי המחשב, CPUZ לזיהוי הזיכרון והמעבד ומהירותם, 3DMark לבדיקת כרטיס מסך, SpeedFan לבדיקת טמפ' ויכולת שליטה על מהירות סיבוב המאווררים, S&M לבדיקת יציבות החומרה, HD Tune אשר בודקת את ביצועי הכונן הקשיח ועוד.

 לשמירה מלאה ומקיפה על המחשב רצוי להתקין את הגרסאות העדכניות ביותר של התוכנות וכן לנקות את המחשב מידי מספר שבועות


Return & Exchange

מדיניות והחזרות


Adress

כאן הזן כתובת


Contact Us

054-3331426

logo בניית אתרים