054-3331426

מעבדת ליאור מחשבים
מעבדת ליאור מחשבים ממוקמת בפתח תקווה 
מטפלת בכל סוגי המחשבים הנידים והנייחים 
תיקון של כל סוגי החלקים 
עם מערכות לבדיקות לוחות 
צוות טכנאים מיומן שמטפל בכל תקלה 

שירותי מעבדה
אנו ב – ליאור מחשבים מעניקים שירותי מעבדת תיקונים למכשירים ניידים. מומחים בציוד APPLE ושאר החברות לרשותכם, צוות טכנאים מקצועי וכן מלאי זמין של חלקי חילוף ורכיבים בייבוא אקספרס מחו"ל.
הצלת מידע
בעזרתו המיומנת של צוות טכנאים מקצועי ותוך שימוש במכשור המתקדם ביותר, אנו מטפלים בכל סוגי התקלות של כוננים קשחים, כונני SSD , דיסק און קי וכו'. הצלחה בטוחה בכל סוגי התקלות, הן לוגיות והן פיזיות.
אחריות ומנויים שירות
על מנת לספק לכם שירות מקיף תחת קורת גג אחד, אנו ב- NTI מעמידים לרשותכם מנויים שירות והרחבת אחריות שיאפשרו לכם להשתמש במכשירים הניידים בראש שקט מתוך ידיעה כי אתם מכוסים. שירותי תחזוקה לכל מחשוב שבבעלותכם. שירותי מחשוב לעסקים.

אחריות 90 יום לאחר התיקון

שירות ייחודי ללקוחות ליאור מחשבים, אחריות של שלושה חודשים על התיקון מחשב שנעשה במעבדה שלנו.אחריות על תיקון מחשבכולנו רוצים להיות בטוחים שנמחשב שלנו נמצא במעבדה מקצועית, שאם כבר שלחנו את המחשב לתיקון, התקלה לא תחזור בשנית.אתם יכולים להיות רגועים, טכנאי מעבדת המחשבים ליאור מחשבים הם טכנאים מוסמכים עם קבלותבליאור מחשבים אתם יכולים להיות בטוחים שישי לכם אבא ואמא לאחר התיקון וכי התקלות יטופלו באחרית מלאה.

למה לבחור במעבדת ליאור מחשבים:

יש לנו את הציוד והידע המקצועי ביותר המתאים לתיקון כל סוגי המחשבים לרבות מחשבי MAC .הטכנאים במעבדה שלנו יוכלו לעזור לכם לחסוך כסף רב במקום לקנות מחשבים חדשים.אנו מעניקים אחריות מלאה על כל תיקוני המחשבים הניידים, הנייחים וטלפונים חכמים. מהרו להצטרף לשירותי המעבדה שלנו ותוכלו ליהנות משירות אמין, מקצועי ומהיר, גם מהיום להיום.
logo בניית אתרים